Pagina 85

Een blog over boeken, wat ik lees en wat ik ervan vind



Eveline Karman – Verstrikt

Door Joop Liefaard

oktober 25, 2014


Verstrikt

Eveline Karman (1970) is schrijfster, journalist en columnist en schrijft voor een groot aantal bladen waaronder Viva, Grazia, Linda, Marie Claire en Gooisch Magazine. Haar korte verhaal Contact werd opgenomen in de verhalenbundel Overgave die in februari 2014 verscheen. Deze week verscheen bij uitgeverij De Fontein haar debuut Verstrikt, “een spannende vrouwenthriller die zich afspeelt in de wereld van de high-class prostitie”. Op de omslag van het boek staat het volgende.


Journaliste en schrijver Eveline Karman zet met Verstrikt een ijzersterk debuut neer. Deze spannende literaire thriller voor fans van Saskia Noort en Heleen van Royen speelt zich af in de glamoureuze wereld van de high class escort.
Wanneer Eline's baas Boris, hoofdredacteur van het blad Heat, verdwijnt, maakt eerst niemand zich zorgen. Maar als hij na een paar dagen nog steeds niet boven water is, gaat Eline op onderzoek uit. Ze komt erachter dat zijn laatste afspraak met een dame van een high class escortbureau was, maar niet voor een pleziertje. Boris was met een onderzoek bezig.
Eline bijt zich vast in Boris' verdwijning en komt terecht in de escortwereld. Intussen krijgt degene die Boris dwarsboomde, nu ook Eline in het vizier...

Eveline Karman

Eveline Karman - Verstrikt

Klik hier om dit bericht te tweeten
Volg dit blog

Ontvang de laatste berichten in je brievenbus

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten