Pagina 85

Een blog over boeken, wat ik lees en wat ik ervan vind



Lars Rambe – Sporen op het ijs

Door Joop Liefaard

april 6, 2012


Ik ben begonnen met het boek Sporen op het ijs van de Zweedse schrijver Lars Rambe. Op de omslag staat  dat dit een literaire thriller is voor de liefhebbers van Camilla Läckberg en Henning Mankell. Deze twee schrijvers vind ik erg goed. Ik ben dus benieuwd of Lars Rambe de gewekte verwachting kan waarmaken.

Volg dit blog

Ontvang de laatste berichten in je brievenbus

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten